Zaznacz stronę

TEAM

Nasza drużyna to zespół składający się z młodych, ale już doświadczonych ludzi, którzy cały czas podnoszą swoje kwalifikacje. Jesteśmy ambitni, pełni pasji, zapału, a przede wszystkim kreatywni i otwarci na nowe i nieznane. Lubimy wyzwania, a każdy projekt jest dla nas czymś odkrywczym, dlatego z wielkim entuzjazmem podejmujemy się kolejnych zadań.

Jesteśmy dobrzy w tym, co robimy – każdy z nas jest specjalistą w innej dziedzinie, a razem tworzymy kompletną i integralną całość. Nie brakuje nam motywacji, a napędza nas sam proces tworzenia. Praca zespołowa i realizowanie się w projektach, gdzie każdy jest dla nas swoistym wyzwaniem, a Państwa zadowolenie z końcowego efektu jest dla nas najlepszą nagrodą. Podjęliśmy współpracę z wieloma rozpoznawalnymi firmami na rynku polskim, jak i zagranicznym, które poleciły nas innym.

Nasza oferta jest dla Ciebie, jeśli chcesz, by Twoja reklama była postrzegana w kategorii sztuki. Z naszej oferty skorzystały miasta i firmy z różnych regionów Polski. Być może to właśnie nasz projekt widzisz przed oczyma, wspominając niedawno widziane niesamowite murale. Malowanie murali to nasza pasja i sposób na wprowadzenie sztuki do przestrzeni miejskiej.

Współpracując z nami możesz mieć pewność, że obraz będzie dopracowany w najdrobniejszym szczególe.

Jeżeli chcesz stworzyć niesamowite widowisko, sprawdź naszą ofertę projektowania i tworzenia mappingu na muralach. Połączymy obraz, barwę, ruch i dźwięk tworząc show, które będziesz oglądał z zapartym tchem.

Malowanie murali to nasza pasja i sposób na wprowadzenie sztuki do przestrzeni miejskiej. Współpracując z nami można mieć pewność, że obraz będzie dopracowany w najdrobniejszym szczególe. Nasze usługi to nie tylko realizacja gotowego pomysłu, to także projektowanie murali według Twojego pomysłu. Wiemy, jak stworzyć obraz, by był przesycony emocjami i zapadał w pamięć.

Nasza firma to też wypożyczalnia sprzętu eventowego a także organizacja eventów . Niezależnie od tego, jak duże wydarzenie organizujesz, u nas znajdziesz wszystko, co może być niezbędne. Oświetlenie, nagłośnienie, namioty eventowe, projektory multimedialne.