Zaznacz stronę

MURALE

W sztuce najważniejszy jest przekaz, dlatego też zwracamy uwagę na każdy szczegół. Malowanie muralu wymaga wzięcia pod uwagę wielu czynników, aby ostateczny efekt był zadowalający. W ten sposób mural jest nośnikiem emocji, wartości, które niekiedy trudno jest ubrać w odpowiednie słowa. Efektowne i niebanalne prace wzbudzają zainteresowanie przechodniów, jak i przyjezdnych, w tym turystów.

Nawiązujemy współpracę z publicznymi i prywatnymi Inwestorami, by wspólnymi siłami zmieniać nieciekawe i puste ściany w prawdziwe dzieła sztuki. Wykonujemy najwyższej jakości malowanie murali w przestrzeni publicznej interesujące zarówno dla oka, jak i dla wyobraźni. Murale nie tylko upiększają daną powierzchnię, ale także przyczyniają się do zmiany wizerunku miejsca, w którym się pojawią. Wierzymy w to, czym się zajmujemy, co daje najlepsze efekty w postaci oryginalnych, świetnej jakości projektów murali.

Murale reklamowe

W sztuce reklamy najważniejszy jest przekaz, dlatego też zwracamy uwagę na każdy szczegół. W ten sposób mural jest nie tylko malowidłem, ale również nośnikiem emocji, wartości, które niekiedy trudno jest ubrać w odpowiednie słowa. Efektowne i niebanalne murale wzbudzają zainteresowanie przechodniów, jak i przyjezdnych, w tym turystów. Potrafimy sprawić, by mural zaczął żyć własnym życiem.

Murale artystyczne

Murale, którymi upiększamy ściany, zawsze mają coś do przekazania. Nawiązujemy współpracę z publicznymi i prywatnymi Inwestorami, by wspólnymi siłami zmieniać nieciekawe i puste ściany w prawdziwe dzieła sztuki. Wykonujemy najwyższej jakości malowidła w przestrzeni publicznej interesujące zarówno dla oka, jak i dla wyobraźni. Murale nie tylko upiększają daną powierzchnię, ale też przyczyniają się do zmiany wizerunku miejsca, w którym się pojawią.

Mural we wnętrzach

Wykonujemy murale artystyczne i reklamowe, od projektu według specyfikacji klienta do realizacji , nasi projektanci i malarze to wykwalifikowany zespół z wieloletnim doświadczeniem. Malujemy wnętrza biur, hoteli, restauracji, barów.